KONST / Litografier / Färglitografi 13152015
nr 1315 2015
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/210. Motivet: 60x87cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:07:42
1.100 kr
23 mar